«Донбас» у завзятому матчі обіграв «Білий Барс» на виїзді

Донеччани продовжують лідирувати з 24 очками у таблиці

Сьогодні, 23 січня, у рамках 15-го туру хокейної Суперліги Паріматч «Білий Барс» зіграв із «Донбасом».

У першому періоді рахунок відкрили гості – Олександр Пересунько вийшов віч-на-віч і обіграв Василя Полгородника. Граючи у більшості, «Донбас» розіграв комбінацію і Андрій Сигарьов подвоїв перевагу команди. Третім голом у чисельній перевазі відзначився Віктор Захаров, направивши шайбу до найближчої дев’ятки воріт. До кінця першого періоду «Білий Барс» скоротив відрив — Юрій Качан обіграв Олега Петрова.

У другому періоді «Білий Барс» зібрався і, граючи у чисельній перевазі, скоротив відрив до мінімальних 2:3 – дублем відзначився Юрій Качан. «Донбас» насідав, намагаючись закріпити лідерство, і Віктор Туркін закинув четверту шайбу.

У завершальній двадцятихвилинці «Донбас» не зменшував обертів – Роман Кобелєв збільшив відрив до трьох шайб. Донеччани насідали на білоцерківців, але їм так і не вдалося обіграти Германа Квасенка. До кінця третього ігрового відрізку нападник білоцерківців Кирило Маландін реалізував момент та закинув третю шайбу. Матч колектив із Білої Церкви завершував у форматі 6 на 5, але їм не вдалося змінити рахунок на табло, а матч завершився з рахунком 3:5.

«Білий Барс» — «Донбас» 3:5 (1:3; 1:1; 1:1)

Шайби: 0:1 Пересунько, 02:37; 0:2 Сигарьов (Шишлянніков, більш.), 07:17; 0:3 Захаров (Шишлянніков, більш.), 10:13; 1:3 Качан, 13:50; 2:3 Качан (Алексюк, більш.), 29:39; 2:4 Туркін (Пангелов-Юлдашев, Калейніковас, більш.), 38:59; 2:5 Кобелєв (Жульдіков, Спруктс), 43:41; 3:5 Маландін (Качан, Грицюк), 58:50

Білий Барс: Полгородник (Квасенко – з 43:41); Кулешов – Наливайко, Алексюк (А) – Селін, Шистеров – Грицюк, Собко – Курах; Говорушко – Куцевич (К) – Ніконоров, Геворкян – Семенов – Брага, Маландін – Качан – Попережай, Удовиченко – Лесніков – Микитюк.

Донбас: Петров (Макаров); Андрейків – Галигін, Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдіков, Платонов; Кривошапкін – Садовіков – Разумов, Сигарьов – Захаров (К) – Шишлянніков, Даниленко – Туркін (А) – Калейніковас, Морозов – Спруктс – Пересунько.