«Донбас» у завзятому поєдинку вирвав перемогу у «Маріуполя» у серії булітів

«Чайки» обігнали «Сокіл» у турнірній таблиці

Сьогодні, 21 лютого, у Маріуполі відбувся перенесений матч 16-го туру хокейної Суперліги Паріматч, у рамках якого однойменний клуб приймав «Донбас».

З перших хвилин матчу команди не поступалися одна одній, не даючи змоги супротивникові розпечатати ворота. Тим не менш, «Донбас» зламав опір маріупольців і вийшов уперед – Віктор Туркін реалізував більшість та направив шайбу у порожній кут воріт Олексія Трифонова.

У другому періоді Фелікс Морозов подвоїв перевагу донеччан. Проте, «Маріуполь» не віддав ініціативи і у більшості Станіслав Тунхузін скоротив відрив до мінімального. «Донбас» не зменшував обертів і ще до кінця періоду повернув собі перевагу у дві шайби – Андрій Сигарьов направив шайбу у ворота кидком з гострого кута.

У завершальній двадцятихвилинці Станіслав Тунхузін відзначився ще двічі та оформив хет-трик, перевівши матч до овертайму. Однак і додатковий час не визначив переможця. У серії післяматчевих кидків донеччани виграли з рахунком 2:0 — свої кидки реалізували Олександр Пересунько та Віктор Туркін, а Олег Петров стримав на замку свої ворота.

«Маріуполь» — «Донбас» 3:4 ПБ (0:1; 1:2; 2:0; 0:0; 0:1)

Шайби: 0:1 Туркін (Спруктс, Медведєв, більш.), 07:26; 0:2 Морозов (Жульдиков, Даниленко), 23:20; 1:2 Тунхузін (більш.), 33:01; 1:3 Сигарьов (Пересунько), 37:44; 2:3 Тунхузін (Бойко), 42:42; 3:3 Тунхузін (Бойко), 59:04; 3:4 Пересунько, вирішальний буліт

Маріуполь: Трифонов (Дуве); Артамонов – Тунхузін, Кудряшов – Алексєєв, Лисенко – Декало, Зуєв – Філімонов; Мільохін – Бойко – Щербатов (А), Тютченко – Мазур (К) – Казаковцев (А), Коваленко – Твердохлібів – Костіков, Чердак– Ружніков – Янішевський.

Донбас: Петров (Григор’єв); Андрійків – Спиценко, Таран – Пангелов-Юлдашев (А), Кобелєв – Соколовський; Сигарьов – Спруктс – Пересунько, Медведєв – Туркін (А) – Захаров (К), Морозов – Жульдыков – Даниленко, Розумов – Кривошапкін – Галигін.