«Краматорськ» із шатаутом Кучера обіграв «Білий Барс»

Артем Градович оформив дубль

Сьогодні, 21 січня, у рамках 13-го туру хокейної Суперліги Паріматч «Білий Барс» зіграв із «Краматорськом».

У першому періоді команди діяли дуже активно, обмінюючись моментами біля воріт одна одної, не даючи відпочити Василю Полгороднику та Кирилу Кучеру. Першими рахунок відкрили гості, реалізувавши більшість – шайбу закинув Ярослав Сергієвський. Краматорськ не зменшив обертів і менш ніж через одну хвилину Микита Кругляков подвоїв перевагу краматорчан.

У другому періоді Ігор Калиничев закинув третю шайбу команди, граючи у чисельній перевазі. «Білий Барс» атакував ворота Кирила Кучера, намагаючись скоротити відрив, але воротар відбив кидки. Краматорчани продовжували лідирувати у матчі – Сергій Афанасьєв забив четвертий гол. До кінця другого періоду Гліб Мальцев потужним кидком направив шайбу між щитками Василя Полгородника.

У завершальній двадцятихвилинці команди по черзі атакували ворота одна одної та «Краматорську» вдалося закинути ще двічі Андрій Жвачкін та Артем Градович встановили рахунок 7:0 на табло на користь своєї команди.

«Білий Барс» — «Краматорськ» 0:7 (0:2; 0:3; 0:2)

Шайби: 0:1 Сергієвський (Бабрусьов, Тимченко, більш.), 11:21; 0:2 Кругляков, 11:55; 0:3 Градович (Сергієвський, більш.), 22:36; 0:4 Афанасьєв С. (Калиничев, Фірсов), 31:13; 0:5 Мальцев (Сергієвський, Берднікс), 33:27; 0:6 Жвачкін (Мальцев), 53:38; 0:7 Градович (Мальцев), 54:14

Білий Барс: Полгородник (Квасенко – з 54:14); Кулешов – Грицюк, Алексюк (А) – Шистеров, Наливайко – Селін, Собко – Лєсніков; Куцевич (К) – Ніконоров – Попережай, Геворкян – Семенов – Брага, Говорушко – Качан – Маландін, Удовиченко – Микитюк – Курах.

Краматорськ: Кучер (Трус); Ваулін – Берднікс, Мальцев – Кругляков, Афанасьєв (А) – Фірсов, Суховольський – Бабрусьов; Кобильник – Сьомочкін – Жвачкін (А), Тимченко – Сергієвський – Градович, Дуюн – Калиничев – Целогородцев, Середницький – Сірченко.