«Сокіл» здійснив неймовірний камбек та обіграв «Маріуполь»

Хет-трик оформив Дмитро Марченков

Сьогодні, 21 січня, київський СК «Сокіл» приймав маріупольських «чайок» у рамках 14 туру хокейної Суперліги України.

На старті матчу команди більше придивлялися одна до одної, створюючи мінімум гольових моментів. Проте після екватора періоду «Маріуполь» нав’язав свою гру противнику і зміг двічі відзначитися у воротах Данила Яковлєва – спочатку рахунок у матчі відкрив Владислав Бойко, а потім Елієзер Щербатов після гарного проходу подвоїв перевагу своєї команди.

На старті другого відрізку зустрічі СК «Сокіл» зміг повернутися в гру завдяки голу Івана Бєлякова. Після цієї шайби команди почали показувати відкритіший хокей і, граючи на зустрічних курсах, обмінялися голами — на шайбу Володимира Чердака відповів Дмитро Марченков.

На сьомій хвилині третього періоду Єгор Іванов зрівняв рахунок на табло, однак через 2 хвилини Елієзер Щербатов зробив дубль і знову вивів «Маріуполь» вперед. Під завісу періоду кияни знову показали характер – спочатку Дмитро Шулєнін знову повернув паритет на табло, а потім Дмитро Марченков уперше у матчі вивів СК «Сокіл» уперед.

За 20 секунд до кінця матчу Дмитро Марченков оформив хет-трик та поставив гольову крапку у вольовій перемозі київської команди.

СК «Сокіл» — «Маріуполь» 6:4 (0:2, 2:1, 4:1)

Шайби: 0:1 Бойко (Щербатов), 07:39; 0:2 Щербатов (Бойко, Лисенко), 18:16; 1:2 Бєляков, 25:34; 1:3 Чердак (Бойко, Олендаренко), 29:06; 2:3 Марченков (Мельников, Міцкевич), 34:54; 3:3 Іванов (Халіков), 47:53; 3:4 Щербатов (Бойко, Алексєєв), 49:58; 4:4 Шулєнін (Костіцин, Міцкевич), 56:42; 5:4 Марченков (Бєляков), 57:22; 6:4 Марченков (Панков), 59:40;

СК Сокіл: Яковлєв (Оганджанян – з 20:00); Дорофєєв (А) – Халіков, Міцкевич – Шулєнін, Моксунен – Аміров, Петрухно (К) – Фроленко; Костіцин (А) – Іванов – Швецов, Мельников – Шахворостов – Марченков, Манукян – Бєляков – Панков, Олійник – Собченко – Хірса.

Маріуполь: Трифонов (Дуве); Алексєєв – Олендаренко, Декало – Лисенко, Кудряшов – Тунхузін, Філімонов; Мільохін – Бойко – Щербатов (А), Чердак (А) – Твердохлєбов – Тютченко, Коваленко – Мазур (К) – Костіков, Зуєв – Ружніков – Янішевський.